Silový čtyřboj 2023

I v letošním roce se naše škola zúčastnila krajského kola SŠ v silovém čtyřboji, které se konalo 7. 2. na ČLA v Trutnově. Jedná se o týmovou soutěž v disciplínách shyby, vznosy, bench press, trojskok snožmo (pro kluky) a šplh, sedy lehy, hod medicinbalem, trojskok snožmo (pro dívky). Naše družstva si nevedla vůbec špatně. Chlapci po výborných výkonech vybojovali v konkurenci osmi týmů 2. místo. Děvčata při své premiéře v této soutěží obsadila mezi sedmi týmy pěkné 3. místo. Navíc Klára Vymetalová vyhrála mezi dívkami soutěž jednotlivkyň a Alex Kos skončil mezi chlapci třetí. Školu dále reprezentovali a dík si zaslouží Šimon Brezáni, Vojtěch Jindra, Tereza Mědílková, Alžběta Dvorská a Barbora Plecháčová.