Jan Materna, nositel ceny Nadačního fondu Jaroslava Heyrovského

Nadační fond Jaroslava Heyrovského, nositele Nobelovy ceny za polarografii, v prosinci každoročně oceňuje nadané a úspěšné studenty. Letos, ve čtvrtek 15. prosince, toto významné ocenění převzal Jan Materna z oktávy, který v celostátním kole Biologické olympiády nejlépe vyřešil trojici praktických úloh. Za tímto obrovským úspěchem stojí mnoho let Honzovy vytrvalé práce, volného času a hlavně jeho obrovská láska k přírodě. A tu ochotně předává dál, mladším spolužákům. Ve svém nabitém programu si tu chvilku vždycky najde.

Blahopřejeme a moc děkujeme!

Mgr. Dana Skokanová

ve školním roce 2023/ 2024 vyučuji biologii, volitelnou biologii, biochemický seminář a pracuji jako výchovná poradkyně

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE BIOLOGIE