Naše florbalistky nezaváhaly.

Subterra cup se opět hlásí o slovo

V minulých dnech a týdnech vypukly první turnaje středoškolského poháru Subterra cup 2022/23. Do nového ročníku se přihlásilo rekordních 742 družstev v dívčí i chlapecké kategorii, která budou bojovat o celkové vítězství v O2 aréně v Praze. Tak jako v minulé sezóně to opět bude v rámci Superfinále florbalu v dubnu 2023. Vítězství budou obhajovat naše děvčata, a nebude to jednoduché.
V úterý 6.12.2022 děvčata zvítězila v okresním kole tohoto turnaje, který byl uspořádán ve sportovní hale naší školy. Naše hráčky nezaváhaly ani v jednom ze zápasů a díky vítězství postupují do krajského kola, které se bude konat na přelomu února a března v Předměřicích.

Pořadí týmů

1. Gympl Trutnov

2. VOŠZ,SZŠ A OA Trutnov

3. SPOŠ Dvůr Králové n. L.

4. Městské gymnázium a SOŠ Úpice

Gymnázium Trutnov reprezentovaly : Radka Korbelářová, Simona Korbelářová, Nela Kluhová, Tereza Hojná, Eliška Zuzánková, Nikola Brejtrová, Karolína Řeháková, Veronika Žďárská, Petra Jorová, Tereza Samková, Dorota Vojtěchová, Natálie Šimůnková.

Děvčatům blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a budeme se těšit na jejich účast v krajském kole.

Eva Hejnová