Šachisté z gymplu se prosadili v Hostinném na okresním přeboru

Při otevírání vchodových dveří vlakového nádraží už vidím část týmu. Blížím se k nim a všichni drží v rukou své mobily, na kterých nesvítí žádné bezduché hry, ani sociální sítě, všichni totiž hrají šachy!

Náš šachový klub sestavil tým jak za nižší, tak velké gymnázium. Na šachovnicích středních škol se předvedli:

1. Ondřej Adamec

2. Matyáš Rozínek (kapitán)

3. Antonín Kotvalt

4. Jeroným Diviš

náhradník: Theodor Manych

Za nižší gympl nastoupili:

1. Matyáš Diviš

2. Lukáš Netík

3. Jakub Kotyk

4. Jindřich Ježek

náhradník: David Němeček

Oba týmy se shodly, že jsme hráli dobré šachy, ale budeme muset zapracovat na plánování času a strategii. Přesto jsme turnaj drtivě vyhráli (starší kategorie) a mladší kategorie také postupuje z druhého místa do krajského kola.

Tento článek místo paní učitelky Maškové napsal Ondřej Adamec (6. X)

Mgr. Jana Mašková

My students give me energy (usually). I learn something new from them almost every day.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE TĚLESNÁ VÝCHOVA