Studentský salon

Vážení studenti, rodiče i přátelé školy,

Dovolujeme si Vás pozvat na vyhlášení výsledků výtvarné soutěže Studentský salon, které bude spojené s vernisáží výstavy studentských prací. Naši výtvarníci se tentokrát potýkali s tématem, „Kam vedou cesty?“ A jak se jim to podařilo můžete vidět na výstavě, která bude předáním cen ve dvou kategoriích pro nižší a vyšší gymnázium zahájena. Takže kdy a kde? Ve čtvrtek 16. 6. v 15 hodin v budově gymnázia v prostorách Dračí uličky. Vernisáž se neobejde bez hudebního programu, takže se máme na co těšit. Budete vítáni!

Mgr. Karolína Václavíková

Na gymnáziu vyučuji francouzský jazyk a výtvarnou i estetickou výchovu zaměřenou výtvarně od roku 2008. Dále spolu s kolegy organizuji poznávací zájezdy do Francie a připravuji studenty na mezinárodní zkoušky z FRJ. Každý rok organizujeme v galerii Dračí ulička výstavy a Studentský salon.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ESTETICKÁ VÝCHOVA