Vernisáž studentských fotografií projektu Krajinou Sudet

Srdečně Vás zveme na zahájení výstavy studentských fotografií, které vznikaly v průběhu podzimu 2021 v rámci projektu Krajinou Sudet. Díky němu zájemci z řad studenti vyššího gymnázia navštívili zaniklé obce na Trutnovsku a dokumentovali jejich neopakovatelnou atmostéru prostřednictvím svých fotoaparátů.

Na vaši účast a podporu se těší především studenti ze 6.X, 2.A a 2.B, ale i další dobrodruzi, kteří se projektu účastnili a kteří přispěli svým viděním takřka zmizelého světa.

Vernisáž bude zahájena ve čtvrtek 5. května v 16 hodin.

Mgr. Jiří Svoboda

Ve školním roce 2023-2024 jsem třídním 4.X. Biologii učím ve třídách 1.X, 2.X, 3.X, 4.X a 5.X. Zeměpis vyučuji ve třídách 1.X, 3.X, 4.X, 6.X a ve čtvrtých ročnících volitelný zeměpis. Funguji jako koordinátor environmentální výchovy a jako předseda předmětové komise biologie, zeměpisu a chemie.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ESTETICKÁ VÝCHOVA