Zlatá florbalová pohádka

Přepište historii. Florbalistky trutnovského gymnázia otevřely zlatou bránu a 9. dubna 2022 v pražské O2 aréně senzačně zvítězily v superfinále středoškolského Subterra cupu. Základem tohoto skvělého úspěchu byla výborná týmová atmosféra, stabilní výkony opor týmu a celková touha po vítězství. To vše nakonec vedlo k zisku titulu nejlepších středoškolských florbalistek ČR. Více o nelehké cestě až na vrchol, průběhu superfinále a názorech některých aktérek se dozvíte v článcích Michala Bogáně na Trutnovinkách.

Fantazie! Gymnázium Trutnov usedlo v O2 aréně na florbalový trůn

Za celé Gymnázium Trutnov nezbývá než před děvčaty smeknout pomyslný klobouk a zvolat: „Holky děkujem!“