Krajské kolo olympiády ve francouzském jazyce

Tři studenti – tři medaile!

Ve středu 6. 4. se finalisti školního kola olympiády ve francouzském jazyce utkali s ostatními nejlepšími studenty královehradeckého kraje. Soutěž krajského kola olympiády probíhala online a naši studenti zde vybojovali krásné tři medaile. V kategorii A1 obsadil Jáchym Petr ze třídy 4.X skvělé 2. místo. Anna Červíčková z 5.X soutěžila v kategorii B1 a získala 3. místo a Natálie Karlecová ze třídy 6.X byla ve své kategorii B2 nejlepší, získala 1. místo. Všem gratulujeme a Natálii držíme palce, aby se jí dařilo v celostátním kole, které proběhne snad už tradičním způsobem v Praze.

Grandes félicitations et MERCI!

Mgr. Karolína Václavíková

Na gymnáziu vyučuji francouzský jazyk a výtvarnou i estetickou výchovu zaměřenou výtvarně od roku 2008. Dále spolu s kolegy organizuji poznávací zájezdy do Francie a připravuji studenty na mezinárodní zkoušky z FRJ. Každý rok organizujeme v galerii Dračí ulička výstavy a Studentský salon.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE FRANCOUZSKÝ JAZYK