Medaile ze sportovních soutěží

V úterý 15.3. se v Hostinném konal okresní přebor starších žáků a žákyň ve volejbale. V soutěži chlapců startovala bohužel pouze dvě družstva. Úspěšnější byl tým Gymnázia Trutnov. Naši kluci dvakrát porazili domácí Hostinné a postupují do krajského finále. Ve středu 16.3. proběhl na ČLA v Trutnově přebor středních škol našeho regionu v silovém čtyřboji. Náš čtyřčlenný tým se v soutěži zaměřené na silové dispozice středoškoláků (shyby, vznosy, tlaky s činkou a trojskok snožmo) určitě neztratil. Naši borci (Š. Brezáni, A. Kos, V. Švec a T. Havelka) předvedli výkony na hranici svých možností a obsadili v družstvech třetí místo. V jednotlivcích vybojoval krásné čtvrté místo Alexandr Kos. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.