Necvakejte, foťte aneb Ne každá fotka je dobrá

V pondělí 13. prosince 2021 měli studenti našeho gymnázia nevšední možnost vyzkoušet si fotografování pod vedením špičkových fotografů v rámci vzdělávací akce společnosti Czech Photo. Pro ostatní studenty a pedagogy Gymnázia Trutnov byla připravena jednodenní výstava vítězných snímků jednotlivých ročníků soutěže Czech Press Photo. Ohlasy ze stran studentů byly velmi dobré. Moc nás těší, že jsme mohli být prvními účastníky tohoto fotografického workshopu. Další podrobnosti a hlavně krásné fotografie najdete pod tímto odkazem:

Mgr. Petra Tichá

Pracuji jako zástupkyně ředitele. Učím německý jazyk ve třídách 1.A a 1.B, 4.A a 4.B a dále německou konverzaci v maturitním ročníku.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ESTETICKÁ VÝCHOVA