Matematické a fyzikální soutěže 2020/21

Ve školním roce 20/21 proběhla velká část výuky distančně. Navzdory tomu se podařilo řadu tradičních soutěží realizovat alespoň na dálku a studenti se jich zúčastnili. A často velmi úspěšně!

Ve fyzikální olympiádě v kategorii A byl v krajském kole 1. Lukáš Tuček (4.A), v kategorii E .2. Antonín Kotvald (4.X). Na výborném 3. místě v krajském kole Matematické olympiády skončil Matyáš Rozínek (2.A). Hned řady matematických soutěží se velmi úspěšně zúčastnila Ludmila Kvášovská (4.X) - MO, Matematický klokan, Pangea. Jejím nejvýraznějším výsledkem je 4. místo v celostátním kole soutěže Pangea (asi jediná soutěž, která proběhla prezenčně).

Přehled všech úspěšných soutěžících najdete v přiložené tabulce.

Na nové soutěžící se těší učitelé matematiky a fyziky!

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení