Děkujeme, že jste s námi byli

Gymnázium Trutnov děkuje všem, kteří pomohli zajistit oslavy 100. výročí školy.

Jak šel čas, byli to:

• Členové přípravného výboru a redakční rada, kteří s velkým předstihem pracovali na programu oslav i obsahu výročního almanachu.

• Sponzoři, kteří poskytli potřebné finance pro výrobu almanachů. Byly to společnosti Kasper Group s.r.o, Královéhradecký kraj., Montrago s.r.o. a Auto Trutnov s.r.o.

• Tým pracovníků všech Gymnázia Trutnov, který s blížícími se oslavami pracoval na jejich přípravách stále intenzivněji a ve dnech oslav zajistil všechny naplánované projekty i úkoly na výbornou.

• Studenti trutnovského gymnázia, kteří se ochotně zapojili do příprav a pomohli pedagogům se zajištěním všech akcí oslav.

• Sponzoři, kteří podpořili další aktivity spojené přímo s realizací oslav. Byly to společnosti: Město Trutnov, Service Trading s.r.o, HD internet s.r.o., TOP CLEAN CZ s.r.o a ZPA Smart Energy s.r.o.

• Partneři, kteří pomohli s materiálním zajištěním, propagací či občerstvením.  Byly to především společnosti Velkoobchod Mečíř, XANTIPA AGENCY s.r.o., a mekkagroup s.r.o.

• Společenské centrum Trutnovska UFFO, které vytvořilo výborné podmínky pro uskutečnění obou kulturních večerů a vyšlo nám ochotně vstříc při zajištění všech požadavků.

• ZUŠ Trutnov a celý její tým, jenž poskytl perfektní spolupráci a kreativitu při přípravě hudebního večera.

• Všichni absolventi a návštěvníci oslav, kteří přišli a pomohli vytvořit báječnou atmosféru během všech uskutečněných akcí.

Děkujeme!