Zúčastni se prestižní soutěže Czech Press Photo Junior

Největší česká soutěž reportážní fotografie se otevírá i žákům a studentům. Po loňské premiéře pod názvem Czech Nature Photo Junior, které se zúčastnili i studenti našeho gymnázia, se soutěžní kategorie rozšiřují. Vybrat si můžeš z kategorií:

• Aktualita
  • Reportáž
  • Každodenní život
  • Umění a kultura
  • Sport
  • Portrét
  • Člověk a životní prostředí

Přihlásit svoji fotografii nebo sérii fotografií můžeš do 10. 10. 2021 (termín byl prodloužen). Snímek s popiskem (co je na snímku, kdy a kde byl pořízen, kategorii, do které má být zařazen) pošli na junior@czechphoto.org. Jsi-li nezletilý fotograf, je třeba vyplnit formulář zákonného zástupce. Více o přihlášení i fotografiích na: Pravidla | Czech Press Photo (czechphoto.org) a v přiloženém souboru.

Tak projdi galerie ve svém mobilu nebo počítači a pochlub se zajímavým snímkem!

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
cpp-junior-skoly.pdf Instrukce k soutěži STÁHNOUT

Mgr. Petra Tichá

Pracuji jako zástupkyně ředitele. Učím německý jazyk ve třídách 1.A a 1.B, 4.A a 4.B a dále německou konverzaci v maturitním ročníku.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK