Informace k mimořádnému termínu konání DT společné části MZ

Mimořádný termín konání didaktických testů společné části MZ proběhne ve dnech 7. - 9. 7. 2021 podle zveřejněného jednotného zkušebního schématu. Gymnázium Trutnov bude pro maturanty z nejbližšího okolí spádovou školou. Pozvánky k jednotlivým zkouškám již byly rozeslány prostřednictvím emailu. Pokud někdo pozvánku neobdržel a měl, musí problém řešit se svou kmenovou střední školou.

Z pohledu aktuálně platných epidemiologických opatření upozorňuji, že účastníci konající DT nemusí prokazovat negativní test na COVID-19 ani jiné varianty náhradního potvrzení. Ve společných prostorách školy jsou povinni mít nasazený respirátor, jejž mohou odložit v okamžiku, kdy jsou již usazeni na místě v učebně a nebudou se po ní pohybovat. Po dobu zkoušky tedy mít respirátor nemusí.