Odešel pan Zdeněk Kejklíček

Zastihla nás smutná zpráva, že v neděli 2. května 2021 navždy odešel náš bývalý kolega pan Zdeněk Kejklíček.

Na společně strávené roky ve „Školní“ zavzpomínaly dlouholeté kolegyně Marie Bittnerová a Dana Bendová.

Pan učitel Zdeněk Kejklíček prožil celou svoji pedagogickou dráhu na 2. ZŠ ve Školní ulici, po roce 2000 krátce vyučoval na nižším stupni Gymnázia Trutnov.

Všichni jeho bývalí žáci, a že jich nebylo za 50 let málo, budou vzpomínat na jeho výuku matematiky a tělocviku. V jeho hodinách převládala disciplína a nechyběl humor. Žáky vždy velmi dobře připravil k dalšímu studiu. O jeho oblíbenosti svědčí i to, že byl častým a pravidelným hostem žákovských školních srazů, které obohacoval svým humorem a veselými příhodami ze školních lavic.

Ve volném čase se věnoval rodině a sportovním aktivitám.

O jeho lásce k učitelskému povolání a k Trutnovu svědčí to, že téměř 50 let dojížděl za prací z Červeného Kostelce.

Nezapomeneme.

Mgr. Petra Tichá

Pracuji jako zástupkyně ředitele. Učím německý jazyk ve třídách 1.A a 1.B, 4.A a 4.B a dále německou konverzaci v maturitním ročníku.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE VEDENÍ