Třídní schůzky v tradiční podobě v listopadu nebudou

Protože se přiblížil čas čtvrtletního bilancování výsledků vzdělávání a na úterý 24. listopadu 2020 byly naplánovány třídní schůzky spojené s konzultačním odpolednem, považuji za nezbytné informovat o změnách, které jsou s organizací aktivit kolem čtvrtletí spojeny. Je jasné, že třídní schůzky se ve škole v plánovaném termínu a v tradiční podobě uskutečnit nemohou. Informace o průběžném prospěchu tedy předáme náhradním způsobem přes systém Bakaweb. Třídní učitelé vyzvou rodiče k další případné komunikaci (podle potřeby a zájmu), která může probíhat písemnou formou přes Komens nebo, bude-li to přínosné, i formou videokonference. Konzultovat nebo dotazovat se formou zpráv v Komens na témata spojená s čtvrtletní klasifikací či témata spojená jakkoliv s činností školy nebo organizací dálkové výuky (dotazy mohou směřovat na třídní učitele, jednotlivé vyučující i na ředitele školy) je možné nejen v úterý 24. 11. 2020, ale kdykoliv v průběhu příštího týdne. Bude-li to jen trochu možné, uskuteční se třídní schůzky v tradiční podobě v období před pololetní klasifikací v některém lednovém termínu. Jejich součástí by v tomto školním roce totiž měly být po čase znovu i volby do školské rady. Děkuji za pozornost i spolupráci.

Petr Skokan, 17. 11. 2020