Provoz školní jídelny v období od 12. do 23. 10. 2020

Vzhledem k opatřením spojeným s přechodem na distanční výuku ve většině tříd dochází v období od 12. do 23. 10. 2020 také k úpravě provozu školní jídelny takto:

Školní jídelna zůstává v provozu při dodržení pravidel pro zařízení veřejného stravování. Vaří se pouze jedno jídlo, oběd č. 1.

Žákům nižšího stupně osmiletého oboru bude umožněno stravování v uvedeném režimu bez omezení (čtyři třídy budou v souvislosti s rozvrhem výuky rozděleny na dvě skupiny - dvě třídy výdej po 5. vyučovací hodině, dvě třídy výdej po 6. vyučovací hodině.

Žáci vzdělávající se distančně se mohou rovněž v jídelně stravovat (za dotovanou cenu). Na oběd mohou přijít a v jídelně pobývat v časovém úseku 11:30 - 12:25 hodin. Jindy ne! Upozorňuji, že všem žákům přecházejícím na dálkovou výuku byly dnes obědy odhlášeny, kdo se bude chtít stravovat, musí si obědy znovu aktivně přihlásit.

Zaměstnanci se mohou v jídelně stravovat rovněž, bude-li dodrženo pravidlo, že v daný den odpracovali na pracovišti nejméně 3 hodiny (nejen přímé výuky, ale i dozory, přípravu, administrativu apod.).

Petr Skokan, 9. 10. 2020