Změna v pravidlech používání roušek ve škole

S platností od pátku 18. září 2020 dochází ke změně pravidel používání roušek ve vnitřních prostorách školy. Nově platí povinnost používat roušku po celou dobu pobytu, tedy i během výuky. Samozřejmě s výjimkou činností, kde jejich charakter použití roušky vylučuje (konzumace u stolu ve školní jídelně nebo v lavici v učebně, tělesná výchova, zpěv při hudební výchově apod.). Vzhledem k nezbytnosti mít zakrytá ústa a nos po celou dobu školního vyučování, je potřeba mít k dispozici nejméně dvě (raději tři) čisté roušky na den, aby je bylo možné po určité době vyměnit. Rovněž prosím, aby měli žáci k odkládání roušky k dispozici vhodný sáček, aby bylo možné zachovat při manipulaci s ní alespoň základní hygienu.  Celý text aktuálně platného mimořádného opatření je k dispozici jako přiložený soubor. Děkuji za pochopení i spolupráci.

Petr Skokan, 17. 9. 2020

PŘILOŽENÉ SOUBORY