Sportovní hala je připravena

Sportoviště školy jsou po jarní nucené odstávce a prázdninové údržbě znovu připravena do akce. Momentálně předpokládáme zahájení běžného provozu nejen pro potřeby školy, ale rovněž pro sportování veřejnosti. Věřím, že tento stav bude trvat co nejdéle a nebude nutné provádět opatření, která by z epidemiologických důvodů vedla k omezení provozu sportovišť. Je však jasné, že bude nezbytné reagovat na aktuální vývoj situace. Tradiční nájemci našich sportovišť mohou kontaktovat správce pana Josefa Tomáška, s nímž si domluví podrobnosti týkající se zahájení sportování i další podmínky. Případné obecné dotazy směřující k pronájmu sportovišť směřujte na Ing. Karla Urbana (tel.: 499 840 093, linka 36).

Petr Skokan