Výstava fotografií k výročí 100 let Gymnázia Trutnov

Zahájení výstavy: 24. října 2020

Vyzýváme všechny bývalé i současné studenty - prohlédněte archivy a pošlete fotografie, které se váží ke studentskému životu na Gymnáziu v Trutnově, a podělte se s námi o zachycené prchavé okamžiky. Mohou to být i fotografie, které pořídil někdo z rodičů, příbuzných, zajímavé budou i takové, o kterých toho moc nevíte. Radi je všechny prohlédneme a nejlepší vystavíme.

Termín předání fotografií:  do 30. září 2020

Technická specifikace:

- Fotografie mohou být barevné i černobílé, v digitální i papírové formě.

- Byla by škoda, abychom přišli o fotografie, které mají velkou vypovídací hodnotu a přitom jsou podle vašeho názoru poškozené, nebo s vybledlými barvami, pošpiněné apod. Prosíme, zašlete i takové, posoudíme možnosti jejich úpravy.

- Zasílejte fotografie zároveň s vaší e-mailovou adresou (telefonním číslem), ozveme se vám a společně se s vámi poradíme o dalším postupu.

- Počítáme s úpravou fotografií, jejich skenováním, zvětšením apod.

Fotografie budou vystaveny v Gymnáziu v Trutnově v Galerii Dračí ulička, po skončení výstavy budou zaslány zpět autorům.

Výběrová komise Gymnázia Trutnov si dovolí vybrat 30 ks fotografií, které nejlépe charakterizují studentský život (vč. výletů, brigád, života na Děvíně, chmelových brigád apod.). Vybrané fotografie budou vystaveny na Gymnáziu Trutnov v Galerii Dračí ulička.

Hodnotící komise:
Ing. Jaroslav Jirman MBA
Ing. Ctibor Košťál
Milan Lhoták
Ing. Karel Urban, CSC.

Prosíme, aby každá fotografie byla označena (buď na zadní straně fotografie, nebo v e-mailu):

- Jméno a adresu zasilatele, vč. telefonu a internetové adresy
- Přibližný rok pořízení fotografie
- Název fotografie
- V přiloženém textu je možné doplnit akci a místo, kde fotografie vznikla, podrobnější popis události… Nejzajímavější uveřejníme.

Kontaktní adresa pro zasílání fotografií:

Karel Urban
Gymnázium
Jiráskovo nám. 325
541 01 Trutnov

Do pravého rohu napište „ FOTOSOUTĚŽ“

Další kontakty na pořadatele:

Ing. Jaroslav Jirman MBA,  jaroslav.jirman@seznam.cz, tel. 737 221   022

Ing. Karel Urban, CSc.  urban@gymnaziumtu.cz , tel. 603 987 758

Závěrečné ujednání:

Zasláním fotografie zároveň potvrzuji, že souhlasím, aby pořadatel Gymnázium Trutnov vystavil mnou zaslanou fotografii (fotografie) na výše uvedené výstavě bez nároků na odměnu.

Za pořadatele: Jaroslav Jirman a Karel Urban

Ing. Karel Urban, CSc.

Zástupce ředitele školy, předseda ŠSK a vyučující tělesné výchovy ve třídě: 3. X - chlapci

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE VEDENÍ