Ve středu 10. 6. začínají ústní maturity, přítomnost veřejnosti je omezena

Ve středu 10. června začínají ústní maturitní zkoušky. Od středy do pondělí budou maturovat žáci 4. B a oktávy. Od úterý 16. 6. do pátku 19. 6. 2020 je na potítku i před maturitní komisí vystřídají maturanti ze 4. A. Předání maturitních vysvědčení je naplánováno pro třídy 4. B a 8. X v pondělí 22. 6. 2020 a pro třídu 4. A ve středu 24. 6. 2020.

Upozorňuji na skutečnost, že také během ústních zkoušek musíme zabezpečit předepsaná hygienická pravidla (odstup nebo rouška, hygiena rukou, dezinfekce povrchů a prostor, skupiny maximálně po 15). Z výše uvedených důvodů (limit počtu osob a zabezpečení předepsaného odstupu), je přítomnost veřejnosti během ústních MZ omezena. Z kapacitních důvodů se v  jediném okamžiku u zkoušek může nacházet pouze jedna osoba z řad veřejnosti. Je nezbytné, aby byla společensky oblečena a po příchodu do školy odevzdala vyplněné a aktuálně platné prohlášení o neinfekčnosti (k dispozici v příloze). Prosím především žáky předposledních ročníků, aby důkladně zvážili nezbytnost své účasti během maturit, a v případě, že se na maturity budou potřebovat přijít podívat, byli maximálně vstřícní a ohleduplní při respektování výše uvedeného omezení. Děkuji za spolupráci.

Petr Skokan, 9. 6. 2020

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
priloha-cestne-prohlaseni-o-neinfekcnosti-2.pdf Prohlášení o neinfekčnosti STÁHNOUT