Rozvrh konzultací pro první týden a aktuální informace

Od úterý 12. května 2020 začnou v naší škole maturitní konzultace. Probíhat budou podle již dříve zveřejněných pravidel. Při příchodu do školy je nezbytné odevzdat vyplněné (nebo vyplnit na místě) čestné prohlášení s aktuálními údaji. Obecně platí, že veškerý provoz se bude odehrávat v budově A (výjimku tvoří pouze WC chlapců v 1. patře, které bude k dispozici na budově B). Každá maturitní třída bude mít k dispozici učebny na jednom patře. Dvě pro výuku, jednu pro případné čekání na další konzultaci. Kromě takto přidělených učeben na jednotlivých podlažích bude některá výuka probíhat i v odborných učebnách (101, 301 a 304). Přízemí je k dispozici pro třídu 4. B (učebny 103 a 104 pro výuku, učebna 105 pro případné čekání).  První patro je k dispozici pro oktávu (učebny 204 a 206 pro výuku, učebna 207 pro případné čekání). Druhé patro je k dispozici třídě 4. A (učebny 303 a 305 pro výuku, učebna 306 pro případné čekání).  V jednotlivých učebnách bude uspořádání lavic upraveno tak, aby byla dodržena maximální možná kapacita a nezbytný odstup. Dobu případného čekání na další konzultaci doporučuji trávit venku mimo budovu. V případě potřeby lze za dodržení hygienických pravidel (kapacita, odstup, případně rouška – podle druhu aktivity) využít i výše uvedené vyčleněné prostory. Další informace získáte od pracovníků školy, kteří budou vykonávat dozor u hlavního vchodu (a s nimiž budete řešit agendu čestných prohlášení) nebo od pedagogů vykonávajících dozor přímo na jednotlivých úsecích školy.

V přiloženém soubor rovněž zasílám finální upravený rozvrh konzultací pro 1. týden. Rozvrh konzultací pro další dva týdny bude aktualizován podle potřeb maturantů a vývoje situace.

Petr Skokan, 10. 5. 2020

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
rozvrh-maturanti-finalni-1-tyden.pdf Rozvrh konzultací 1. týden - finální STÁHNOUT