Platby stravného ve školní jídelně je možné přerušit

V souvislosti s aktuálními informacemi je zřejmé, že nejen výuka, ale ani školní stravování nepoběží ve standardním režimu nejspíše do září 2020. Mnozí z rodičů mají nastaven pro odesílání plateb stravného trvalý příkaz, a peníze tak putují na stravovací účty žáků i nadále. Prosím, přerušte nastavené trvalé příkazy, aby se na účtu školy zbytečně nehromadily částky, které neodpovídají spotřebě, a v některých případech již ani není reálné je využít, takže je stejně budeme časem vracet. Navíc je možné, že v dnešní době, kdy různé plánované příjmy či obraty vypadávají, by peníze mohly v rodinných rozpočtech scházet. V případě potřeby řešit detaily týkající se plateb kontaktujte vedoucí stravování paní Martinu Güntherovou  - raději mailem – guntherova@gymnaziumtu.cz.

Petr Skokan, 20. 4. 2020