Informace pro studenty - dálkové formy výuky

Milé studentky, milí studenti,

vzhledem k tomu, že podle momentálních předpokladů a vyjádření odborníků se zdá, že přerušení výuky ve školách nebude úplně krátké, hledáme cesty, jak alespoň dílčím způsobem můžeme odpadlou výuku nahradit dálkovým způsobem. Pedagogové školy momentálně mapují situaci a hledají vhodné formy aktivit, které pro vás mohou připravit. Buďte tedy připraveni ke spolupráci, sledujte e-mailovou komunikaci a sdělení v systému Bakaláři. Prosím, reagujte na instrukce pedagogů v požadovaném rozsahu a buďte nápomocni i tím, že budete potřebné informace mezi sebou navzájem sdílet tak efektivně, aby se dostaly ke všem. Děkuji za spolupráci.

Petr Skokan