Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Dvojnásobné zlato!

Mistry okresu středních škol se tento týden stali florbalisté i fotbalisté Gymnázia Trutnov. Ve středu 19.2. v konkurenci šesti nejlepších týmů našeho okresu prošli naši florbalisté bez zaváhání až do finále. V něm po dramatické koncovce porazili na samostatné nájezdy tým SŠIS ze Dvora Králové. V pátek 22.2. se opět v hale GTU představilo deset fotbalových týmů SŠ. Hráči gymnázia Trutnov po zaváhání v prvním zápase byli ve zbylých duelech ve své pětičlenné skupině stoprocentní a zaslouženě se probojovali do finále. Jejich soupeřem zde byl tým Krkonošského gymnázia z Vrchlabí a Hostinného. V základní hrací době se hrálo bez branek. O celkovém vítězi tak musely rozhodnout penalty. A v nich nakonec uspěli naši hráči. A stejně jako florbalisté se tak mohli radovat z medailí, zisku poháru a hlavně z postupu do krajského kola. Oběma týmům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.