Seznamte se s 1. A

Adaptační kurz třídy 1. A se již tradičně uskutečnil v měsíci září. Jako doprovodný program bylo trefně zvoleno geologicko-přírodovědné poznávání Krkonoš.

Fotečky jsou ke zhlédnutí v galerii a postřehy samotných studentů vás jistě zaujmou ;-)

„Společně s třídní učitelkou Pavlou Hruškovou a panem učitelem Honzou Rejlem jsme se vydali do Krkonoš najít chatu Děvín. Chatu, kterou vlastní Nadační fond GTU, a která je na seznamovací kurzy jako dělaná. Cesta k ní byla sice náročná, 21 km o tom něco vypovídá, ale stála za to. Bezva kolektiv a zajímavé povídání nám cestu zpříjemnilo.

Na místo určení jsme dorazili v podvečer. Rychle jsme se zabydleli, společně uvařili a užili si bezva chvilky. Hráli spoustu her a prostě se seznamovali. Na dobrou půlhodinku nás odrovnala hra „S a BEZ“. Zažili jsme u ní fakt hodně legrace. Určitě ji vyzkoušejte.

Nenudili jsme se ani ráno. Úklid chaty a nošení, štípání a rovnání dříví nám zabralo celé dopoledne a domů jsme se pak vraceli v odpoledních hodinách se spoustou skvělých zážitků. Už teď se těšíme na další společné chvíle.“

Žáci 1. A