Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Atletický čtyřboj

Ve čtvrtek 19. 9. 2019 proběhlo v Trutnově  na ZŠ Komenského  okresní kolo Atletického čtyřboje.
Naši školu reprezentovalo družstvo dívek a družstvo chlapců ze třídy 4. X.
Závodnici soutěžili v běhu na 60m, v běhu na 800m /dívky/ a 1000m /chlapci/,  ve skoku do výšky či do dálky  a v hodu míčkem nebo vrhu koulí. Nejlepší výkon každého závodníka byl obodován podle atletických tabulek a součet bodů celého družstva určoval pořadí.
Družstvo dívek si svým společným úsilím vybojovalo pěkné 2. místo /a postup do krajského kola/, chlapci byli spokojeni s místem čtvrtým. Mezi jednotlivci s nejvyšším součtem bodů vyhrála Amálie Návratová.
Za družstvo dívek startovaly Amálie Návratová, Karolína Černá, Daniela Kopecká, Tereza Mědílková, Hana Soukupová. Družstvo chlapců soutěžilo ve složení Adam Burdych, Vojtěch Hrdinka, Vojtěch Jindra, Jindřich Tyl.